اجاره ویلا در اتشگاه

اجاره ویلا در اتشگاه کرج

اجاره ویلا در اتشگاه

اتشگاه کجاست؟

 

 

آیا تاکنون به سرزمینی از دل طبیعت درونی فرهنگی رفته‌اید که به نفس‌کشیدن آب و هوای پاک و دلنشین ارزش دارد؟ آیا به جایی سفر کرده‌اید که در آغوش درختان میوه‌های گیلاس، گردو، و توت سفید، زمینی زراعی از داروهای گیاهی که کوه‌های پیرامونش پرآوازه‌اند، قدم بگذارید؟

 

سفر به اتشگاه، روستایی زیبا در قلب طبیعت، فرصتی است برای تجربه‌ی لحظاتی از آرامش و شگفتی. در اینجا، در روزهای تعطیل و آدینه، گردشگران بسیاری زمان خوشی را در روستا و کوهستانهای پیرامونش سپری می‌کنند. جادهٔ کرج ـ چالوس و منطقهٔ دروان و برغان نیز به اتشگاه می‌رسد، که خودروها و گردشگران را در پیچ و خم‌های کوهستانی در رفت و آمد هستند.

 

یکی از جاذبه‌های خاص این روستا، باغ آمیزه ایست که در میان درختان میوه و کنار راه مالرو میانهٔ روستا قرار دارد. در دل این باغ، بوته‌ای طاقی روییده است که در ظاهر عمر زیادی دارد. مردم روستا به این بوته باور دارند و در کنار آن اتاقی برای برپایی نماز و خواندن دعا بنا کرده‌اند. این باغ را امامزاده پیر پیران نامگذاری کرده‌اند، جایی که تاریخ و اعتقاد با هم تداخل می‌کنند.

 

با توجه به پیشینه تاریخی آتشگاه، این روستا دارای ارثی ثروتمند از دوران‌های ساسانی است. تل مهدیخانی و دژ دو برار (دو بردار) به عنوان یادگاره‌های آن دوران شاهکارهای تاریخی هستند. همچنین نشانه‌های آتشکده و گورستان قدیمی، سنگ‌های قرمز آتش‌زن و آرامگاه پیر پیران و درخت سرسبز، سماگاد که نزدیک به ۲ تا ۳ هزار سال عمر دارد، نمادهای کهن و معنوی این روستا هستند.

 

حالا وقت آن رسیده تا به این جایگاه جادویی و تاریخی سفر کنید و خودتان در زیبایی آتشگاه غرق شوید. اینجا نه تنها یک سفر، بلکه یک تجربه زندگی است. به آتشگاه سفر کنید و جلسه‌ای با تاریخ و طبیعت داشته باشید که به همیشه به خاطر می‌ماند.

ه کنید.

اجاره سوییت و اقامتگاه در اتشگاه کرج

اقامتگاه تو شهرهای پرطرفدار

اجاره ویلا در آتشگاه کرج

 

اجاره ویلا در آتشگاه: تجربه‌ای بی‌نظیر از آرامش و لذت

 

ویلاهای اتشگاه، یک جایگاه جادویی برای اجاره و سپری کردن لحظات به یادماندنی با عزیزانتان است.

 

مزایا و امکانات ویلاهای ما در آتشگاه نه تنها جذابیت زیبایی و طبیعت پیرامون، بلکه امکانات شگفت‌انگیزی را نیز فراهم می‌کنند. با اجاره ویلاهای ما، شما از مزایای زیر بهره خواهید برد:

 

-استخر سرپوشیده: اگر به دنبال تجربه شنا در طبیعت با راحتی و خصوصیت هستید، استخر سرپوشیده ما منتظر شماست. برای لذت‌بردن از آب ویلا خودتان نیازی به تردد به استخرهای عمومی نخواهید داشت.

 

– پوشش گیاهی: ویلاهای ما با محیطی پر از پوشش گیاهی طبیعی محاط شده‌اند. این پوشش گیاهی علاوه بر زیبایی، به شما حسی از آرامش و سرسبزی می‌بخشد.

 

– آلاچیق‌های زیبا: در حیاط ویلاها، شما می‌توانید در زیر آلاچیق‌های زیبا و پرهیزگاری، لذت بردن از طبیعت را تجربه کنید. آلاچیق‌ها مکانی ایده‌آل برای صرف وعده‌های خارجی یا گذراندن وقت با دوستان و خانواده‌تان هستند.

 

– حیاط‌ های زیبا: حیاط‌های ویلاها با فضاهای گسترده، باغ‌های میوه‌ای و مناظر طبیعی زیبا پر از گل‌ها و گیاهان خوشبو کننده می‌باشند. اینجا شما می‌توانید در طبیعت تمامی اندیشه‌های روزمره‌تان را پشت سر بگذارید.

 

ویلاهای ما در آتشگاه مناسب برای تعطیلات و دورهمی خانوادگی. با اجاره ویلا در اتشگاه، شما به دنیایی از آرامش و لذت وارد می‌شوید. برای اطلاعات بیشتر و رزرو، با ما تماس بگیرید. زمانی به یادماندنی در آتشگاه را تجربه کنید.

ورود یا ثبت نام برای ورود شماره همراه خود را وارد کنید